آخرین اخبار
در تاریخ 9 الی 12 بهمن برگزار می گردد

سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تهران

نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تهران 1400 سیزدهمین دوره، در تاریخ 9 الی 12 بهمن برگزار می گردد.
اشتراک گذاری
20 دی 1400
63 بازدید
نویسنده : سردبیر
منبع : روابط عمومی اتحادیه
کد مطلب : 312

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تولید کنندگان صادر کنندگان طلا جواهر نقره و سنگ های قیمتی ایران، رئیس اتحادیه سید حجت شفایی گفت: سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تهران از تاریخ ۹ تا ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

رئیس اتحادیه سید حجت شفایی گفت: در این دوره برگزاری نمایشگاه با استقبال چشم گیری از سوی شرکت کنندگان مواجه شده است؛ با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه در دوره قبل این انتظار می رود با استقبال مناسبی هم از سوی بازدید کنندگان مواجه باشیم.

این مقام مسئول گفت: ما همگی باید دست به دست هم دهیم تا نمایشگاهی را برگزار کنیم که شایسته صنف طلا و جواهر ایران باشد.

شفایی گفت: اگر ما بتوانیم نگاهی مثبت و همگرا در این عرصه داشته باشیم و تمامی فعالین صنفی در کشور را در کنار این رویداد مهم و سراسری گرد هم آوریم قطعا موفق به جلب نظر مسئولین محترم نیز خواهیم شد تا این هنر – صنعت با ریشه و تاریخی در پهنه جغرافیایی کشور عزیزمان را در عرصه های بین المللی مفتخر کنیم و بیش از پیش به توسعه روزافزون این صنف کمک کنیم.

شفایی افزود: در نهایت از همه همکاران عزیزی که در این صنف فعال هستند میخواهم در برگزاری هرچه باشکوه تر این نمایشگاه نهایت تلاش و همراهی را با این اتحادیه داشته باشند که قطعا این تلاش می تواند در جهت اعتلای نام این صنعت مفید فایده باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *