آخرین اخبار
با تقویت بازدهی خزانه‌داری ایالات‌متحده و دلار، قیمت نقره بهبود یافت.

پیش بینی قیمت نقره

به گزارش پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز ) ؛ دنیای معدن، قیمت نقره با پایان فروش سهام و افزایش بازدهی، شتاب مثبتی گرفت و با پیش‌بینی سرمایه‌گذاران برای کاهش شدید نرخ‌های فدرال رزرو، دلار افزایش یافت. همچنین، با خروج سرمایه‌گذاران از اوراق قرضه و چرخش به سهام، بازده معیار بالاتر رفت. بازده ۱۰ ساله نیز ۹ واحد پایه افزایش یافت.
اشتراک گذاری
26 اردیبهشت 1401
766 بازدید
منبع : گلد نیوز
کد مطلب : 563

تحلیل تکنیکال قیمت نقره
با افزایش ارزش دلار در بحبوحه چشم‌انداز کاهش شدید نرخ بهره فدرال رزرو در ماه‌های آینده، قیمت طلا کاهش یافت. قیمت نفت روز جمعه در پی نوسانات معاملات این هفته افزایش یافت. با این حال، در بحبوحه نگرانی‌ها در مورد قرنطینه چین و افزایش تورم، قیمت نفت در هفته کاهش یافت. این عوامل، نگرانی‌های ناشی از تحریم احتمالی نفت روسیه را جبران می‌کند.

نظرات پاول رئیس فدرال رزرو در مورد وضعیت اقتصاد همچنان در کانون توجه است. اقتصاددانان بحث می‌کنند که آیا فدرال رزرو در نشست‌های ژوئن و جولای در نظر دارد نرخ بهره را ۷۵ واحد یا ۵۰ واحد پایه افزایش دهد. با این حال، نگرانی اصلی این است که حتی اگر اقتصاد کند شود، تورم همچنان بالا خواهد رفت.

آخرین داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده نشان می‌دهد که افزایش تورم همچنان یک نگرانی پایدار است. بازار در ماه ژوئن، جولای و احتمالا برای سپتامبر، نرخ را ۵۰ واحدی افزایش می‌دهد.

بر اساس گزارش رویترز، تحلیل تکنیکال قیمت نقره نشان داد که پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح سال گذشته، نزدیک به ۲۱ دلار افزایش یافت. این روند حاکی از حرکت نزولی است که به نفع معامله‌گران نزولی است. سود احتمالا در سطح ۲۱.۴۰ دلار محدود خواهد شد. شکست پایدار بالاتر از سطح ۲۲ دلار می‌تواند نشان‌دهنده افزایش بیشتر باشد.

پشتیبانی نزدیک به پایین‌ترین سطح ۲۰۱۹ در نزدیکی منطقه ۱۹.۶۰ دلار مشاهده می‌شود. مقاومت نزدیک به میانگین متحرک ۱۰ روزه نزدیک به میانگین متحرک ۱۰ روزه ۲۱.۹ دیده می‌شود.

نوشته های مشابه

ترس سرمایه گذاران در بازار نقره
در بازارهای جهانی قیمت نقره به زیر سطح ۲۲ دلار در هر اونس رسید و به پایین‌ترین سطح خود از ژوئن ۲۰۲۰ نزدیک شد

ترس سرمایه گذاران در بازار نقره

اطلاعیه مهم پلیس امنیت اقتصادی درباره بازار ارز
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری برنا، پلیس امنیت اقتصادی کشور در اطلاعیه‌ای مهم، انجام هرگونه معاملات فردایی ارز، سکه و طلا را برابر قانون ممنوع اعلام کرد.

اطلاعیه مهم پلیس امنیت اقتصادی درباره بازار ارز

تحلیل تکنیکال طلا چهارشنبه ۲۵ خرداد
به لحاظ تکینکال، حرکت نزولی قیمت طلا با کاهش مومنتوم روبرو شده و همین امر فلز زرد را به سمت ۱۸۲۰.۰۰ دلار سوق داد.

تحلیل تکنیکال طلا چهارشنبه ۲۵ خرداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.