آخرین اخبار
پیرو بازدید معاون اول رئیس جمهور:

عزم جدی دولت برای رفع موانع تولید

محمد مخبر روز جمعه با حضور در چند واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی غیردولتی زواره‌ای در شهرستان رباط کریم، با مدیران و کارگران این کارخانجات به گفت‌وگو نشست و از نزدیک مراحل ساخت محصولات و مشکلات پیش روی تولید را مورد بررسی قرار داد.
اشتراک گذاری
17 دی 1400
860 بازدید
نویسنده : علی باقری
منبع : وزارت صمت
کد مطلب : 67

به گزارش شاتا، محمد مخبر با حضور در چند واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی غیردولتی زواره‌ای در شهرستان رباط کریم، با مدیران و کارگران این کارخانجات به گفت‌وگو نشست و از نزدیک مراحل ساخت محصولات و مشکلات پیش روی تولید را مورد بررسی قرار داد.

معاون اول رئیس جمهور ابتدا با حضور در مجموعه تولیدی “میهن آلومینیوم غدیر” که سالانه حدود ۴ هزار تن پروفیل آلومینیوم تولید می‌کند، از نزدیک ظرفیتها و مشکلات آن را مورد بررسی قرار داد.

مخبر سپس به واحد صنعتی “سپهر ایرانیان” رفت که سالانه ۵۰ هزار تن مقاطع فولادی شامل نبشی و میل گرد تولید می‌کند.

در این بازدید که حدود دو ساعت به طول انجامید و استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران نیز معاون اول رئیس جمهور را همراهی می‌کردند، مدیران واحدهای تولیدی به تفصیل مشکلات خود را اعم از کمبود سرمایه در گردش، بازپرداخت وام‌های بانکی، بدهی مالیاتی، صدور مجوزها، تأمین مواد اولیه، وجود برخی مقررات زائد و … با او در میان گذاشتند.

در جریان این بازدید مقرر شد تا گزارش کاملی از مشکلات موجود از سوی استانداری تهران تهیه و برای رفع آن‌ها با حضور مسئولان مربوطه اقدام شود.

معاون اول رئیس جمهور در پایان این بازدید عزم دولت را برای رفع موانع پیش روی تولید در کشور بسیار قوی و جدی توصیف کرد و از راه اندازی ستادی برای احیاء واحدهای تولیدی تعطیل و یا نیمه تعطیل خبر داد.

منبع: روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.